piątek, kwiecień 19, 2024 01:26

Wizytówki ze złoceniem

hot-stamping wizytowkizlocone wizytowki-zloconeWizytówki ze złoceniem znane są również pod nazwą hot-stamping, termodruk lub hot-print.

Błyszczący element na wizytówce z pewnością przyciągnie uwagę i podniesie prestiż firmy. Wbrew pozorom jednak ów błyszczący element na wizytówce ze złoceniem wcale nie musi być złoty. Folia hot stampingowa, która pod działaniem wysokiej temperatury i dużej siły nacisku zostaje wprasowana w papier, może mieć także inne kolory. Najbardziej popularne to oczywiście złoto i srebro, ale możemy wykonać również wizytówki z hot-stampingiem w kolorze zielonym, czerwonym czy granatowym.

Do wprasowania folii w papier niezbędna jest matryca o odpowiednim kształcie, która wykonywana jest oddzielnie do każdego zamówienia. Po wykonaniu którego staje się własnością klienta. To praktyka bardzo korzystna dla Klientów, pozwala zaoszczędzić dodatkowe koszty jeśli pojawi się konieczność dodruku.

Technika złocenia nie niesie ze sobą praktycznie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o papier do wizytówek. Może on być zarówno barwiony w masie, jak i tradycyjnie zadrukowany. Dobór kolorów należy dobrze przemyśleć, gdyż charakterystyczny, połyskujący i kolorowy element złocenia nie powinien być otoczony zbyt wieloma innymi barwami. Im bardziej stonowane jest tło, tym bardziej zauważalny staje się złocony fragment.

 

Cennik wizytówek ze złoceniem:

Jednostronne, jeden kolor druku + złocenie:
500 sztuk – cena 835 zł + VAT
1000 sztuk – cena 885 zł + VAT
2000 sztuk – cena 915 zł + VAT
Jednostronne, dwa kolory druku + złocenie:
500 sztuk – cena 910 zł + VAT
1000 sztuk – cena 960 zł + VAT
2000 sztuk – cena 990 zł + VAT

 

– W danym nakładzie mogą być wzory dla kilku osób, np. 5 x 100 sztuk (dla pięciu osób) liczymy jako łączny nakład 500 sztuk.
– Papier biała kreda mat 350 g/m2 lub kreda ecru mat 300 g/m2 (jest też możliwy druk na innych papierach).
– Wymiar dowolny (standardowy to 90 x 50 mm).
– Kolorystyka CMYK lub Pantone.
– Folia matowa dwustronnie.
– Termin realizacji 4-5 dni.

Jeśli chcą Państwo zamówić wizytówki ze złoceniem, srebrzeniem o innych parametrach, np. inny papier, format, kolorystyka czy ilość bardzo prosimy o kontakt.