piątek, kwiecień 19, 2024 02:08

Zamów

Dla wygody naszych klientów uprościliśmy procedurę składania zamówienia do minimum. Zamówienie jest przyjmowane szybko i wygodnie za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

Na początek prosimy o wiadomość z opisem publikacji (wymiar, kolorystyka, ilość, rodzaj papieru) oraz z określeniem, czy zamówienie ma być realizowane według gotowego projektu, czy też ma on być przygotowany przez naszego grafika.

Materiały należy załączyć w wiadomości e-mail. W razie braku projektu prosimy o zarys koncepcji lub ogólny szkic wymagań, abyśmy mogli dokonać wyceny, ponieważ zamieszczony na stronie cennik nie obejmuje kosztów przygotowania projektu. Prosimy również o podanie danych do faktury.

Po przyjęciu zamówienia przesyłamy informację zwrotną z potwierdzeniem oraz fakturą pro-forma. Po zakończeniu realizacji, zamówienie przesyłamy kurierem na podany adres. Dla wygody naszych klientów proponujemy najniższe koszty przesyłki kurierskiej wśród konkurencji – przesyłki o wadze do 31 kg wysyłamy w cenie jedynie 20 zł brutto.

Każda przesyłka jest starannie zapakowana w pudełko kartonowe z dbałością o estetykę zamówienia. W trosce o najwyższe standardy w zakresie wysyłki zawsze ją ubezpieczamy. Dzięki temu zamówienie dociera do rąk klienta w nienaruszonym stanie.