czwartek, maj 23, 2024 17:38

Wizytówki składane

Wizytówki składane to fantastyczna okazją do pokazania swojego innowacyjnego podejścia w promowaniu firmy. To zupełnie nowa forma prezentacji swojego biznesu. Zrób to zanim wyprzedzi Cię Twoja konkurencja.

Tego typu wizytówki, w porównaniu ze standardowymi, mają większą powierzchnię do zamieszczania informacji. Nie wykorzystuje się jej jednak w pełni, aby nie przeładować wizytówki nadmiarem informacji. Pierwsza, frontowa strona zazwyczaj stanowi rodzaj okładki i wstępu. Zamieszcza się na niej logo, nazwę firmy, swoje zdjęcie lub inny element graficzny. Właściwe dane osobowe i kontaktowe powinny się znajdować w środkowej części wizytówki.

Nie ma ograniczeń co do kolorystyki czy sposobu uszlachetniania tego rodzaju wizytówek. Mogą one zostać poddane każdemu procesowi, który stosowany jest na wizytówkach standardowych. Podobnie jak z układem – mogą one być zarówno poziome, jak i pionowe.

Wizytówki składane to nowe, ale zyskujące coraz większą popularność rozwiązanie, które pozwala nie tylko na demonstrację nowoczesności firmy, ale także na prezentację cech indywidualnych każdego pracownika.