czwartek, czerwiec 20, 2024 06:44

O nas

AGAnet – Drukarnia Internetowa

Gdy Klienci zwracają się do nas z prośbą o zaprojektowanie i wydruk wizytówek, zaczynamy zawsze od tego samego punktu. Mamy prosty kartonik i określone dane kontaktowe, które muszą się na nim znaleźć. W wyobraźni naszych grafików ten zestaw zamienia się jednak w swoiste działa sztuki.

Dlaczego wkładamy tak wiele uwagi i poświęcenia w projektowanie i wydruk właśnie wizytówek? Ponieważ to znacznie więcej, niż kartonik z danymi osobowymi. Wizytówka jest widocznym znakiem Twoich idei, celów i wartości. Stanowi także najbardziej osobistą, zindywidualizowaną reklamę osoby lub firmy. To wszystko zamykamy właśnie w tym niewielkim kartoniku.

Korzystamy przy tym z połączenia dwóch, najpotężniejszych narzędzi, jakimi może dysponować drukarnia: najlepszych wzorców klasycznej typografii i najnowocześniejszych narzędzi, które pozwalają nam wydrukować to, co zaprojektujemy. W druku wizytówek wykorzystujemy:

 

Druk wypukły (jedno- i dwustronny). To nasza specjalność. Wypukłe zdobienia oddziałują nie tylko na wzrok, ale także na zmysł dotyku, zatem jeszcze lepiej zapadają w pamięć odbiorcy. Druk wypukły zwany jest także drukiem puchnącym. Wizytówki wypukłe to elitarny i prestiżowy produkt.

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, które oferują druk wypukły i jedyną posiadającą profesjonalną linię produkcyjną do wypalania, która – w przeciwieństwie do techniki wypalania ręcznego – gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

 

Zdobienia: folia, złocenia, srebrzenia, lakier. To wyjątkowo eleganckie, ale także niezwykle wymagające formy wzbogacania wizytówek. W drukarni AGAnet wszelkie zdobienia wykonujemy z najwyższą dbałością o dokładność i trwałość.

Tajemnica sukcesu tkwi tu jednak nie tylko w możliwościach technicznych. Chodzi także o umiejętne zastosowanie zdobień – niezwykle wyważone, oszczędne i pełne wyczucia. O jakości projektu przesądza w tym wypadku każdy drobiazg. Graficy ze studia graficznego AGAnet wiedzą o tym doskonale.

 

Tłoczenie, sztancowanie, kaszerowanie. Tłoczenie to technika bardzo podobna do druku wypukłego. W niektórych przypadkach właśnie ta forma dekoracji wizytówek okazuje się najlepsza. W naszej drukarni możemy także całkowicie porzucić tradycyjny kształt kartonika i w ramach sztancowania (wycinania) nadać wydrukom niepowtarzalny kształt bądź też wyciąć w nich wzory. Istnieje także możliwość kaszerowania, czyli sklejenia kilku warstw papieru (także różnokolorowego), by nadać mu unikalny wygląd i wyższą trwałość.

 

Sitodruk na ciemne podłoża. Jak wydrukować wizytówki na czarnym papierze?

Farby offsetowe są transparentne więc nie możemy drukować nimi ciemnych papierach. Dlatego w przypadku ciemnych papierów barwionych w masie wykorzystujemy technikę sitodruku.

Do realizacji zamówień używamy wyłącznie wysokiej jakości papieru, matryc do druku, farb oraz folii od producentów polskich i niemieckich. Nie celujemy w masowe zamówienia kosztem jakości wykonania – realizujemy zlecenia dla firm i osób prywatnych, które cenią najwyższą jakość, profesjonalne podejście oraz kreatywne i niebanalne rozwiązania.

 

Co mówią o nas dotychczasowi Klienci? Sprawdź nasze referencje: www.druk-wizytowek.eu/referencje

Zobacz naszą ofertę: www.druk-wizytowek.eu/prezentacja-strony