piątek, kwiecień 19, 2024 02:51

Kreator wizytówek

Jeżeli szukacie Państwo informacji na temat projektowania i druku wizytówek, z pewnością prędzej czy później spotkacie się z kreatorem wizytówek. Mianem tym określa się programy oferujące samodzielne wykonanie projektu wizytówki na podstawie kilku gotowych wzorów. Brzmi nieźle?

Jednak w rzeczywistości wygląda to mniej kolorowo. Za pomocą kreatora wizytówek klient ma możliwość stworzenia tylko przeciętnego, niczym niewyróżniającego się projektu średniej jakości. Drukarnie, które kreator wizytówek oferują na swojej stronie, nie oferują klientom możliwości wyboru np. rodzaju papieru, wielkości wizytówek, czy kolorystyki Pantone. Nie  mówiąc już o ekskluzywnych dodatkach, takich jak druk wypukły, tłoczenie czy złocenie. Tanie drukarnie najczęściej korzystają kiepskiej jakości materiałów. Zatem decydując się kreator wizytówek klient musi się liczyć się z tym, że otrzymane wizytówki będą niskiej jakości.

Kolejnym istotnym problemem przy korzystaniu z kreatorów wizytówek jest fakt, że posiadając już gotowy projekt, klient nie ma możliwości wyeksportowania go w żadnym formacie, który gwarantowałby dobrą jakość wydruku oraz możliwość ewentualnej edycji, co może stanowić duży problem, kiedy zajdzie potrzeba dodruku wizytówek, lub zaprowadzenia zmian.

Zamawiając projekt u grafika, macie Państwo gwarancję wykonania usługi na wysokim poziomie. Projekt z momentem jego zakupu staje się Państwa własnością. Kiedy skorzystamy z usług profesjonalnego grafika otrzymamy plik zapisany  jako eps, czyli w grafice wektorowej (w krzywych). To gwarantuje wysoką jakość wydruku. Kiedy otrzymamy taki profesjonalny projekt możemy wydrukować wizytówki  w dowolnej drukarni.

Współpracując z profesjonalistą, klienci mogą również liczyć na jego doświadczenie i ewentualną pomoc w wyborze najlepszych dla klienta rozwiązań.