piątek, kwiecień 19, 2024 02:09

Jak zrobić wizytówkę

Jeżeli znaleźliście się Państwo na tej stronie, zapewne szukacie informacji na temat tego, jak zrobić wizytówkę. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje o tym jak powstają wizytówki, w jaki sposób projekt wizytówki zmienia się w nieduży kawałek druku akcydensowego.

Rozpoczynając pracę nad wykonaniem wzoru, wyjściowym kryterium jest wybór techniki druku, ponieważ każda z technik poligraficznych cechuje się różnymi możliwościami oraz ograniczeniami, które mogą mieć duży wpływ na ostateczny wynik tego jak wizytówka będzie wyglądać w rzeczywistości.

Różne rodzaje druku, takie jak druk offsetowy, sitodruk, druk wypukły, tłoczenie, koszerowanie, tłoczenie, lakier wybiórczy i inne wymagają dostosowania projektu do konkretnej techniki już w fazie powstawania, tak aby efekt był zgodny z oczekiwaniami klienta.

Różne drukarnie, korzystają z różnych rodzajów papieru i farb, oraz różnego rodzaju maszyn, zatem efekty ich pracy również różnią się od siebie. Aby sprawdzić jakość świadczonych, usług najlepiej poprosić o próbki, na podstawie których zorientujecie się, czy dany zakład poligraficzny spełni wasze oczekiwania.

Na podstawie próbek wybieramy technikę druku oraz zamawiamy wykonanie projektu wizytówki. Kiedy  jest już gotowy i w pełni was satysfakcjonuje, możecie zlecić drukowanie wizytówek.

Od tego momentu dzieli was tylko okres produkcji, po którego zakończeniu będziecie mogli cieszyć się wymarzonymi wizytówkami.

 

Produkcja wizytówek w 5 punktach:

1. Zamów próbki wizytówek z drukarni.

2. Wybierz interesujący Cię model i dowiedz się jaką techniką został wykonany.

3. Zleć przygotowanie projektu pod wybraną technikę druku.

4. Zleć druk.

5. Ciesz się wizytówkami.