czwartek, czerwiec 20, 2024 07:39

Darmowe próbki

Poszukują Państwo możliwości wydruku materiałów nie tylko z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii, ale także w najwyższej jakości? Zapraszamy do zamówienia bezpłatnych próbek.

Bez żadnych kosztów (w tym również kosztów związanych z wysyłką), otrzymają Państwo próbki kilkunastu zamówień w różnych technologiach wydruku. W ten sposób oferujemy możliwość zapoznania się z technologiami wydruku jakie wykorzystujemy w pracy oraz przekonać się o jakości i profesjonalizmie wykonywanych zleceń.

Darmowe próbki pomogą podjąć decyzję w razie wahania przy wyborze technologii wydruku, a ponadto dadzą unikalną możliwość zapoznania się z efektem końcowym. Jest to o tyle ważne, że w przypadku takich technologii jak druk wypukły, tłoczenie, złocenie czy lakier wybiórczy, zdjęcia nie oddają finalnego wyglądu wizytówek.

Unikalna możliwość zapoznania się z próbkami stanowiącymi pełny przekrój oferty jest najlepszym dowodem jakości, staranności i rzetelności oraz gwarancją zadowolenia z realizacji zamówienia.

Zapraszamy do zamówienia bezpłatnych próbek – wystarczy przesłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej danych adresowych, na który mają zostać wysłane próbki.